Ogłoszenia parafialne – 29.09.2019

Ogłoszenia parafialne – 29.09.2019

29.09.19

Przychodząc na Mszę św., wyrażamy pragnienie szczęścia wiecznego. Nie uzależniajmy naszej wiary od cudów i niezwykłych wydarzeń. Jezus dziś mówi w Ewangelii: „Jeśli Mojżesza i Proroków nie słuchają, to choćby ktoś z umarłych powstał, nie uwierzą”. Otrzymujemy wszystko, czego potrzebujemy, aby dojść do obiecanego nam nieba. Pomagają nam w tym wsłuchiwanie się w słowo Boże, uczestnictwo w sakramentach, modlitwa oraz kierowanie się dobrocią i miłością.

W tym tygodniu, we wtorek rozpoczynamy Nabożeństwa Różańcowe. Przez cały październik, w dni powszednie, będziemy spotykać się o 16.30.

Dziękujemy za trwającą Jesienną Zbiórkę ofiar na rzecz renowacji naszej kaplicy NSPJ i kontynuację innych prac remontowych w kościele. W minionym tygodniu ofiary złożyli mieszkańcy:  Karwosieki Nowe – 5.300 zł,
Karwosieki Noskowice –  4.145 zł,
Sikórz Cegielnia – 6.200 zł,
Parzeń (prawa strona) – 1.730 zł.
Parzeń Janówek – 3.360 zł.
Wpłaty na konto parafialne – 500 zł

Intencje mszalne https://parafiasikorz.pl/intencje-mszalne/