Ogłoszenia parafialne – 02.08.2020

Wróć do Aktualności

Ogłoszenia parafialne – 02.08.2020

Ogłoszenia – 2.08.20

W dzień poświęcony Panu, po całym tygodniu pracy czy zasłużonego wypoczynku .przychodzimy do świątyni, do Tego, który powiedział: „nie samym chlebem żyje człowiek, lecz każdym słowem, które pochodzi z ust Bożych” (Mt 4, 4). Tylko Jezus Chrystus może dać pokarm, który nie ginie, który zaspokaja wszelkie głody ludzkiego serca. On dziś woła: „Wszyscy spragnieni przyjdźcie”.

W dniach 6-14 sierpnia możemy duchowo łączyć się z Pieszą Pielgrzymką z Płocka na Jasną Górę. W tym roku Pielgrzymka ma, z uwagi na trwającą pandemię, inny charakter. Można nabyć w zakrystii Modlitewnik Pielgrzyma Duchowego i przeżyć te dni we wspólnocie „duchowo pielgrzymując”.

Wróć do Aktualności
Parafia Sikórz