Ogłoszenia parafialne – 06.12.2020r.

Ogłoszenia parafialne – 06.12.2020r.

Ogłoszenia – 13.12.20

Dzisiaj, w drugą niedzielę adwentu przypominamy, jak ludzkość czekała na Zbawiciela. Wsłuchani w nawoływanie proroka znad Jordanu — Jana Chrzciciela prostujmy drogi swego życia, abyśmy mogli stać się uczestnikami zbawienia, które przygotował nam Bóg.

Dzisiaj też przypada Dzień modlitw za Kościół na Wschodzie. Z inicjatywy Episkopatu Polski zbierane są dziś w kościołach w Polsce ofiary do puszek na rzecz tam mieszkających katolików.

Adwentowe msze święte roratnie o Matce Bożej , w naszym Kościele w tym tygodniu o zmienionej porze. We wtorek, czwartek i sobotę o godz. 18:00. Zachęcamy dzieci do licznego udziału z lampionami.

Jak co roku Caritas rozprowadza w okresie Adwentu  świece wigilijne w cenie jednego obiadu 6 i 12 zł.  które można nabywać w kościele. Również są do nabycia poświęcone opłatki na stół wigilijny.