Tydzień Modlitwy o Ochronę Życia

Wróć do Aktualności

Tydzień Modlitwy o Ochronę Życia

19 marca, w liturgiczne wspomnienie świętego Józefa, rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Ochronę Życia . W tym dniu rozpoczynamy w naszej parafii Rekolekcje Wielkopostne. Tydzień Modlitw zakończy się 25 marca w Dzień Świętości Życia, który przypada w Uroczystość Zwiastowania NMP. Do zabrania jest przygotowana w kościele Ulotka pomocna w przeżyciu tego Tygodnia Modlitw o Ochronę Życia.
Codzienna modlitwa będzie się składać z krótkiego rozważania fragmentów listu apostolskiego papieża Franciszka „Patris corde” oraz odmówienia litanii do św. Józefa i modlitwy św. Jana Pawła II do Maryi Matki Żyjących z encykliki „Evangelium vitae”.
26 marca, w piątek, w naszym kościele o godzinie 16.30 będzie odprawiona „Droga Krzyżowa Dziecka Nienarodzonego i jego matki” – po niej można będzie złożyć Deklarację Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

Wróć do Aktualności
Parafia Sikórz