Peregrynacja Relikwii Św. Stanisława Kostki

Wróć do Aktualności

Peregrynacja Relikwii Św. Stanisława Kostki

Program peregrynacji relikwii Św. Stanisława Kostki

W sobotę 10 listopada o godzinie 15:00 koronka do Bożego Miłosierdzia w oczekiwaniu na przyjazd relikwii św. Stanisława Kostki. Następnie powitanie i program słowno-muzyczny w wykonaniu dzieci i młodzieży sikorskiej parafii. Udział wezmą harcerze, schola, ministranci i Oaza. Msza święta o godzinie 16:00  w intencji dzieci i młodzieży naszej parafii. Po mszy indywidualne czuwanie przy relikwiach.

W niedzielę 11 listopada po każdej mszy świętej, odmówimy litanie do św. Stanisława Kostki. O godzinie 15:00 koronką do Bożego Miłosierdzia pożegnamy relikwie świętego po indywidualnym ucałowaniu relikwii patrona dzieci i młodzieży oraz Polski.

Opatrzności Bożej dziękujemy za obecność relikwii świętego Stanisława w naszej parafii w dniu świętowania stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Wróć do Aktualności
Parafia Sikórz