Ogłoszenie parafialne – 14.11.2021

Wróć do Aktualności

Ogłoszenie parafialne – 14.11.2021

Ogłoszenia – 14.11.2021
Rekolekcje Adwentowe (3-5 grudzień) – PROGRAM za 2 tygodnie
Rekolekcje poprowadzi salezjanin – ks. Marian Chalecki

Od piętnastu lat posługiwał w duszpasterstwie akademickim, a w tym roku rozpoczął posługę w Płocku. Podkreśla, że ważną rzeczą w radzeniu sobie z lękiem jest wspólnota. – Nie skazujcie się na samotność. Wychodźcie i szukajcie wspólnot, których przecież w Kościele nie brakuje.
Uważa, że zadaniem duszpasterstwa akademickiego jest ukazanie wartości ewangelicznych i Kościoła jako miejsca formacji oraz troska o wiarę młodych.
Ks. Marian Chalecki – święcenia w 2000 roku. Pochodzi z Suwałk. Wieloletni duszpasterz akademicki (2006-20021) w Łodzi. Inicjator zespołu ACOUSTIC PRAISE – muzyk i kompozytor. Obecnie wrócił do Płocka i jest doktorantem teologii pastoralnej.

Wróć do Aktualności
Parafia Sikórz