Ogłoszenia parafialne – 30.08.2020

Wróć do Aktualności

Ogłoszenia parafialne – 30.08.2020

Ogłoszenia – 30.09.20

Zgromadziliśmy się aby sławić zwycięstwo Chrystusa, aby uczestniczyć w Jego krzyżu, przez który przychodzi życie i zbawienie. Dla chrześcijanina nie ma innej drogi, jak iść za Chrystusem, który nas zbawił przez swe uniżenie, śmierć i zmartwychwstanie. Nasza obecność na tej Eucharystii ma być wyrazem, że idziemy za Chrystusem i chcemy uczestniczyć w Jego zwycięstwie.

Za tydzień, w niedzielę, gościmy jak co roku pielgrzymów zdążających z Płocka do Skępego. Dziękuję mieszkańcom Parzenia za przygotowanie obiadu dla pątników skępskich. W drodze powrotnej posiłek dla nich przygotują mieszkańcy Robertowa.

Zgodnie z ustaleniami dotyczącymi organizacji I Komunii Świętej, dzieci wróciły do szkół a zatem w drugiej połowie września odbędą się próby i Uroczystość I Komunii Świętej:
20 września o godzinie 13.00. Odnowienie Przyrzeczeń Chrztu świętego
27 września, również o godzinie 13.00. Harmonogram prób i spotkań zostanie podana rodzicom na Mobi Dzienniku.

Za tydzień przypada Pierwsza Sobota Miesiąca.  Wystawienie i wspólny różaniec o godz. 10:00

Wróć do Aktualności
Parafia Sikórz