Ogłoszenia parafialne – 28.04.2019

Wróć do Aktualności

Ogłoszenia parafialne – 28.04.2019

Ogłoszenia 28.05.19
Któż z nas nie chciałby zobaczyć zmartwychwstałego Pana Jezusa mówiącego: „Pokój wam!”. Nie widzimy Go tak jak uczniowie, ale wierzymy w Jego żywą obecność niosącą pokój i radość. Obchodzimy dziś Niedzielę Miłosierdzia, która przypomina nam, że miłość Boga jest większa od naszego grzechu. Bóg jest naszym wybawieniem. Nie bądźmy na Niego obojętni. Dziękujemy Bogu za Jego miłosierdzie i prośmy o umocnienie naszej wiary.

W tym tygodniu w piątek wypada Uroczystość Najświętszej Marii Panny, Królowej Polski, głównej patronki Polski – Msze Święte o 10.00 i 18.00.

Maj to też miesiąc szczególnie poświęcony Maryi. Tradycyjne Nabożeństwo Majowe w kościele w Sikorzu w tygodniu o 18.30. Zachęcamy też do gromadzenia się na Majowe przy przydrożnych Figurkach.

4 maja w sobotę zapraszamy o 9.00 na nabożeństwo Pierwszych Sobót Miesiąca. Jest to jednocześnie spotkanie Koła Żywego Różańca.

Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca – procesja po Mszy Świętej o 9.00.

W dniach 5-11.05.2019 w Kościele w Polsce przeżywać będziemy XI Tydzień Biblijny pod hasłem: „Głosili ewangelię mocą Ducha Świętego” (1 P 1,12) oraz III Narodowe Czytanie Pisma Świętego.  Włączając się w to dzieło ,  05.05.2019 w niedziele w naszym kościele będziemy czytać Pismo Święte między mszami tj. od godziny 10.00 do 11.30. Zachęcamy do pozostania i wsłuchania się w Słowo Ewangelii Św. Jana.

Wróć do Aktualności
Parafia Sikórz