Ogłoszenia parafialne 30.06.2019

Wróć do Aktualności

Ogłoszenia parafialne 30.06.2019

13 niedziela zwykła – 30.06.2019

„Ku wolności wyswobodził nas Chrystus” – przypomina nam dziś święty Paweł. Wolność to życie w prawdzie, zgodnie z Bożymi przykazaniami, w codziennej relacji z Jezusem. I oto się modlimy, kiedy przychodzimy na Mszę św. Prosimy Boga, żeby nas ochraniał przed zbłądzeniem, przed byciem niewolnikiem jakiegoś uzależnienia. Pamiętajmy o naszym życiu duchowym i trwajmy przy Bogu każdego dnia, a będziemy na drodze do królestwa Bożego.

Trwają wakacje, wczoraj zakończyli swój tygodniowy wypoczynek w naszej parafii Skauci Europy z Warszawy. Dziękuje za gościnne ich przyjęcie na Eksplo (odwiedziny 4 gospodarstw w Sikorzu Pieńki), za okazywaną im życzliwość i gościnność.

Za tydzień Pierwsza Sobota Miesiąca. Zapraszamy wszystkie Koła Różańcowe do wspólnej modlitwy na godzinę 9:00.

Wszystkim wyjeżdżającym na urlopy i wakacje życzymy dobrego i bezpiecznego wypoczynku.

Dziś, przy wyjściu z kościoła można zabrać bezpłatny numer Gazety Ewangelizacyjnej Dobre Nowiny, można też nabyć Gościa Niedzielnego.

03 sierpnia planujemy wyjazd do Niepokalanowa. Program wyjazdu zamieszczony jest w gablocie oraz na stronie naszej parafii w aktualnościach. Chętne osoby prosimy do zapisywania się w zakrystii bądź pod numerem telefonu 604501132 po godz. 17:00. Koszt wyjazdu 40 zł. od osoby.

Intencje mszalne

Wróć do Aktualności
Parafia Sikórz