Ogłoszenia parafialne – 28.06.2020

Wróć do Aktualności

Ogłoszenia parafialne – 28.06.2020

Ogłoszenia – 28.06.2020

Zmartwychwstały Chrystus żyje w Kościele i żyje w ludziach. Służąc więc bliźnim, służymy samemu Chrystusowi, naszemu Panu. Biorąc Jego krzyż i wchodząc w trudne sytuacje życia, odnosimy zwycięstwo, tak jak On ze śmierci przeszedł do życia. Chrystusa możemy spotkać w ludziach potrzebujących po­mocy i możemy Mu służyć — służąc innym, biorąc krzyż swych obo­wiązków i cierpień. Niech błogosławieństwo Boga umacnia nas w czy­nieniu dobra, abyśmy nie utracili swej nagrody i życia w zjednoczeniu ze zmartwychwstałym naszym Panem.

W miniony piątek o 8.00 została odprawiona Msza św. dziękczynna za miniony rok szkolny 2019/2020. Na ten czas wakacji życzymy udanego wypoczynku dzieciom, młodzieży, rodzicom i nauczycielom. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się dobrze, leniuchując w przydomowych ogródkach, na złocistych plażach, w górach i nad jeziorami. Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, opaleni i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym. Niech rozpoczynające się wakacje będą dla wszystkich dobrą okazją do rodzinnego odpoczynku oraz wspierania pasji i zainteresowań zarazem, by nie były to „wakacje od Pana Boga”.

Wróć do Aktualności
Parafia Sikórz