Ogłoszenia parafialne – 27.09.2020

Wróć do Aktualności

Ogłoszenia parafialne – 27.09.2020

Ogłoszenia – 27.09.2020

Kościół wypełniając wolę Bożą wzywa do nawrócenia i napełnienia nadzieją, że Bóg troszczy się o ludzi, kocha każdego, wszystkich pragnie obdarzyć zbawieniem. Przez tę ofiarę Chrystusa zbliża się do nas zbawienie i staje się ono naszym udziałem. Niech więc nasz udział w niedzielnej Eucharystii będzie wyrazem naszego oczekiwania i pełnym wiary wypełnianiem woli Bożej, by otrzymać przebaczenie, nadzieję i obietnicę zbawienia.

Biały Tydzień dla dzieci, które dziś Odnawiały Przyrzeczenia Chrzcielne – od poniedziałku do środy o godzinie 17.00.

Nabożeństwo I soboty miesiąca wyjątkowo o godzinie 20.20.

Od 8 września w każdą środę i sobotę gromadzimy się o godzinie 20.20 na Adoracji Najświętszego Sakramentu i modlitwie różańcowej. To nasze dziękczynienie za 100 lat konsekracji kościoła w Sikorzu. Ostanie 10 spotkanie będzie w sobotę 10 października.

Od 1 października Nabożeństwo różańcowe codziennie o godzinie 16.30 w dni powszednie, w niedzielę po Mszy św. o 11.30.

Wczoraj na Cmentarzu w Płocku, przy ulicy Kobylińskiego, powrócił odrestaurowany nagrobek naszego wieloletniego proboszcza Ks. Ignacego Smoleńskiego.

Niech Boże błogosławieństwo pomaga nam wypełniać wiernie wolę Bożą nie tylko słowem, ale codziennym życiem.

Wróć do Aktualności
Parafia Sikórz