Ogłoszenia parafialne – 27.07.2019

Ogłoszenia parafialne – 27.07.2019

27.07.2019 – 17 niedziela zwykła

Uczniowie proszą Jezusa:” Panie, naucz nas modlić się”. Jezus czy ich nazywać Boga Ojcem i wyjaśnia, że Bóg chce dobra swoich dzieci. Troszczy się o nasz byt oraz udziela nam Ducha Świętego. Wsłuchajmy się w tę piękną lekcję Jezusa o miłości naszego Ojca w niebie, do którego zawsze i w każdej sprawie możemy się zwracać.

W najbliższą sobotę autokarowa pielgrzymka do Niepokalanowa. Wyjazd o 8.00 powrót ok 17.00, koszt – 40 zł. Tego dnia przypada I sobota miesiąca, więc spotkanie czcicieli Matki Bożej zapraszamy na Mszę Św. o godz. 9.00 a po niej na modlitwę różańcową.

Trwają zapisy na 38 Pielgrzymkę Diecezji Płockiej na Jasną Górę. Tegoroczna pielgrzymka wyruszy pod hasłem:” Mocni Bożym Duchem”. Rekolekcje w drodze są okazją do pogłębienia przyjaźni z Duchem Świętym, katechezą o Trzeciej Osobie Trójcy Świętej.