Ogłoszenia parafialne – 07.07.2019

Wróć do Aktualności

Ogłoszenia parafialne – 07.07.2019

Ogłoszenia 7.07.19

„W sercach waszych niech panuje pokój Chrystusowy; słowo Chrystusa niech w was mieszka w całym swym bogactwie”. Te słowa poprzedzające dzisiejszą Ewangelię możemy potraktować jako życzenia i zarazem błogosławieństwo. W ich realizacji skutecznie pomaga pełny udział we Mszy św. Spotkania ze Zbawicielem wiąże się z posłaniem do innych – ten skarb, otrzymany za darmo, powinien być przekazywany. Dzieląc się wiarą, nie doznajemy uszczerbku. Wręcz przeciwnie, w ten sposób nasza wiara wzrasta.

13- ego lipca (sobota) o godzinie 20.00 zapraszamy na kolejne Nabożeństwo Uwielbienia.

Za 2 tygodnie – w dniach 21-28 lipca 2098 będzie obchodzony 20. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa wraz z misyjną Akcją św. Krzysztof – 1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy na środki transportu dla misjonarzy. W tym czasie za wstawiennictwem św. Krzysztofa – Patrona kierowców i podróżnych będziemy się modlić za wszystkich użytkowników drogi o bezpieczne podróże dla wszystkich. Ważnym punktem obchodów jest błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów, aby zawsze używali ich mądrze i odpowiedzialnie. Do wszystkich użytkowników pojazdów jest kierowany apel o udział w Akcji św. Krzysztof i wsparcie misjonarzy w zakupie środków transportu poprzez przeznaczenie 1 grosza za każdy przejechany kilometr na ten cel.

03 sierpnia planujemy wyjazd do Niepokalanowa. Program wyjazdu zamieszczony jest w gablocie oraz na stronie naszej parafii w aktualnościach. Chętne osoby prosimy do zapisywania się w zakrystii bądź pod numerem telefonu 604501132 po godz. 17:00. Koszt wyjazdu 40 zł. od osoby.

Wróć do Aktualności
Parafia Sikórz