Ogłoszenia parafialne – 24.02.2019

Ogłoszenia parafialne – 24.02.2019

Ewangelia nieustannie stawia przed nami nowe wyzwania. Przykazanie miłości nieprzyjaciół dotyka naszych uprzedzeń, doznanych krzywd i doświadczanych niesprawiedliwości. Podejmijmy w naszym życiu na nową próbę wypełniania tego przykazania… zaprasza nas do tego Ewangelia a zawsze uzdalnia Duch Święty.

W najbliższy wtorek dzień imienin Biskupa Mirosława a w czwartek – Biskupa Romana. Pamiętajmy w modlitwie o naszych pasterzach.

W piątek, kolejny raz w naszej nowożytnej historii Polski , obchodzimy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Niech tego dnia towarzyszy nam pamięć i modlitwa za niezłomnych bohaterów naszej Ojczyzny.

W tym tygodniu przypada też pierwsza sobota miesiąca. Czcicieli Matki Bożej zapraszamy na Mszę św. i różaniec w sobotę na godzinę 9.00.

W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 9.00 spotkanie formacyjne dla rodziców i dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św. i Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Św.

Dziękujemy za dzisiejsze ofiary na budowę sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Płocku.

Przy wyjściu z kościoła ministranci rozdają bezpłatne egzemplarze czasopisma „Dobre Nowiny”.