Ogłoszenia parafialne-23.06.2019

Ogłoszenia parafialne-23.06.2019

Jezus zadaje dziś pytanie: „Za kogo Mnie uważacie?”. Odpowiedź na nie pomoże nam umocnić się w wyborze Jezusa jako Pana i Zbawiciela. To Jego pragnie nasze serce, a On nas nie opuści. Teraz jest czas na naszą świadomą decyzję wierności Bogu. Odpowiedzmy Jezusowi, kim jest dla….

Dziękuję za przygotowanie tegorocznych ołtarzy na Boże Ciało. Relacja fotograficzna w Galerii na naszej stronie internetowej.

Sikórz Cegielnia i osiedle przy Lewiatanie z zebranych pieniędzy na kwiaty do Ołtarza Wystawienia Najświętszego Sakramentu złożyło dodatkowo ofiarę – 420 zł – na renowację obrazu Świętej Barbary.

W pierwszą sobotę miesiąca sierpnia planujemy pielgrzymkę autokarową do Niepokalanowa. Program pielgrzymki i telefon na zapisy podamy za tydzień i na stronie internetowej parafii.