Ogłoszenia parafialne – 22.09.2019

Ogłoszenia parafialne – 22.09.2019

22.09.19 – ogłoszenia

Jest Jeden Bóg. On jest naszym wybawieniem. Wyznając wiarę w jednego Boga, nie pozwólmy, aby nasze serce było podzielone albo zniewolone. Zwróćmy się całym sercem do Tego, który pragnie naszego szczęścia.

W dzisiejszą niedzielę gościmy w kościele przedstawicieli fundacji AfricaMed, która zrzesza młodych ludzi pragnących wyjechać na misje do Afryki. Więcej informacji na www.africamed.org.

Dziękujemy za trwającą Jesienną Zbiórkę ofiar na rzecz renowacji naszej kaplicy NSPJ i kontynuację innych prac remontowych w kościele. Mieszkańcy Suchodołu, Karwosiek Cholewic, Sikorza Pieńki i Sikorza – osiedle po lewej i prawej stronie drogi na Kamionki oraz przy rondzie, zebrali w sumie 28.435 zł. Wpłaty indywidualne – 2.800 zł.

Suchodół – 9.400 zł
Sponsorzy indywidualni (we wrześniu) – 2.800 zł (wpłaty na konto parafialne)
Karwosieki Cholewice – 3.840 zł
Sikórz Pieńki – 6.950 zł