Ogłoszenia parafialne – 21.11.2021r.

Wróć do Aktualności

Ogłoszenia parafialne – 21.11.2021r.

PROŚBA BISKUPA PŁOCKIEGO
W związku z prośbą Ks. Arcybiskupa Przewodniczącego KEP, zarządzam więc w Diecezji Płockiej, w niedzielę 21 listopada br., zbiórkę do puszek na rzecz migrantów z granicy polsko-białoruskiej (po wszystkich Mszach św.). Zebrane ofiary należy przekazać na konto Kurii Diecezjalnej z dopiskiem w tytule przelewu: „Zbiórka na rzecz migrantów (21.11.2021 r.)”. Kuria Płocka natomiast, przekaże te ofiary niezwłocznie na konto Caritas Polska.
Zachęcam usilnie do modlitwy o pokój na wschodniej granicy naszej Ojczyzny, za wszystkich migrantów, za mieszkańców tych okolic, za służby mundurowe i za rządzących. Dziękuję również za okazanie chrześcijańskiego miłosierdzia potrzebującym. Niech Maryja, Królowa Polski otacza naszą Ojczyznę – Polskę swoją macierzyńską opieką.

Płock, dnia 10 listopada 2021 r.

Wróć do Aktualności
Parafia Sikórz