Ogłoszenia Parafialne – 21.06.2020

Wróć do Aktualności

Ogłoszenia Parafialne – 21.06.2020

Ogłoszenia – 28.06.2020

Chrystus przyjął cierpienie, prześladowanie i śmierć, ale zwyciężył i zmartwychwstał. Dzieje Kościoła toczą się także wśród trudów, prześladowań i cierpienia, ale to także jest drogą do zwycięstwa i chwały. My również nieraz doznajemy cierpień z powodu wyznawanej wiary. Chrystus wzywa nas jednak do wytrwania i sam umacnia nas swym przykładem, swą ofiarą i swoim zwycięstwem.

Trwajmy w dziękczynieniu za 100. Rocznicę konsekracji kościoła w Sikorzu. Jutro o 19.00 Msza święta dziękczynna i odsłonięcie pamiątkowej tablicy przed kościołem.

„Do każdego więc, który się przyzna do Mnie przed ludźmi, przyznam się i Ja przed moim Ojcem”. Nie bójmy się być odważnymi i wiernymi wobec Boga, przecież wierzymy, że Jago prawda zwycięży, a cierpienia są drogą do zbawienia.

W piątek o godzinie 8.00 – Msza święta na zakończenie roku szkolnego 2019/2020.

Wróć do Aktualności
Parafia Sikórz