Ogłoszenia parafialne – 20.09.2020

Ogłoszenia parafialne – 20.09.2020

Ogłoszenia – 20.09.2020

Zostaliśmy zaproszeni do winnicy Bożej — Kościoła. Przez swoją pracę, życie rodzinne, życie społeczne mamy wypełniać powołanie chrześcijańskie. Każdy czas i każda praca ma nas zbliżać do Chrystusa, by otrzymać zapłatę od Boga. Dzisiaj wzywa nas Bóg, byśmy przemyśleli swoją obecność w Kościele, swoje życie religijne, zawodowe i społeczne. Najświętsza ofiara, na której zgromadziliśmy się, to także zadanie, by przez nią uświęcać siebie i świat.

Od poniedziałku do środy o godzinie 17.00 zapraszany dzieci komunijne na Biały Tydzień.

W czwartek o godzinie 18.00 – Próba dzieci klas V przed Odnowieniem Przyrzeczeń Chrztu Świętego.
Spowiedź – w piątek od godziny 18.00.
W najbliższą niedzielę o godzinie 13.00 Msza święta dla dzieci odnawiających swoje przyrzeczenia chrzcielne.

Od wczoraj wszystkie stacje Drogi Krzyżowej są już odnowione. Wróciły ostatnie 5 stacji. Dziękujemy ofiarodawcom za sfinansowanie renowacji.

Dzisiejsza taca, zgodnie z rozporządzeniem Biskupa Płockiego, przekażemy na Katolickie Radio Diecezji Płockiej.