Ogłoszenia parafialne – 12.09.2021r

Ogłoszenia parafialne – 12.09.2021r

Ogłoszenia – 12.09.21:

Tydzień temu – zbiórka „Solidarni z Afganistanem” – 390 zł

Pamiątki udziału we w Mszy św. dla dzieci – kl. 3 i 4 SP – inne dzieci też mają swoją pamiątkę udziału we Mszy św. i cukierki od Osiołka -)

Za tydzień 3 niedziela m-ca – Taca Gospodarcza

Za 2 tygodnie (ostatnia niedziela września) Spotkanie formacyjne dla rodziców i dzieci (kl. 3 i 4 SP) oraz młodzieży (kl. 8 SP i szkoła średnia) po Mszy św. o 11.30

Poświęcenie błogosławionego Popiersia Kardynała Stefana Wyszyńskiego-12.00

Wszechmogący wieczny Boże, wielbimy Cię w Twoich Świętych.
Życie ich jest dla nas wzorem, a wstawiennictwo Poświęcenia i błogosławieństwa wyjednywa nam Twoją pomoc.
Przez naśladowanie ich cnót oczekujemy dziedzictwa Twojej chwały.
Pobłogosław to Popiersie Prymasa Tysiąclecia kardynała Stefana Wyszyńskiego w dniu Jego beatyfikacji w Polsce u nas w Sikorzu.
Spraw, abyśmy nie tylko wzywali jego wstawiennictwa, ale także naśladowali, aby w ten sposób stać się wiernymi świadkami Twojej prawdy i miłości.
Użycz nam, Panie, za pośrednictwem błogosławionego dzisiaj kardynała Stefana Wyszyńskiego pomocy i obrony.
Prosimy Cię o to przez Chrystusa Pana naszego. W. Amen.