Ogłoszenia parafialne – 12.07.2020

Wróć do Aktualności

Ogłoszenia parafialne – 12.07.2020

Ogłoszenia – 12.07.20

„Inne [ziarna] padły na ziemię żyzną i plon wydały, jedno stokrotny, drugie sześćdziesięciokrotny, a inne trzydziestokrotny. „
Słowo Boże jest skuteczne — to znaczy, że co zwiastuje to sprawia, tylko od człowieka zależy czy ma dobrą wolę, czy jest jak urodzajna ziemia, która może przynieść plon. Jesteśmy słabymi ludźmi, ale nieustannie towarzyszy nam nadzieja i radosna Boża obietnica, że wraz z całym stworzeniem będziemy przemienieni, jeżeli otworzymy się na Boże słowo, którym tak obficie karmi nas Kościół każdej niedzieli.
Jutro – 13 dzień miesiąca- o godzinie 20.00 Nabożeństwo Uwielbienia.
Za tydzień III niedziela miesiąca – taca na cele gospodarczo-inwestycyjne parafii.

Wróć do Aktualności
Parafia Sikórz