Ogłoszenia parafialne – 11.10.2020

Wróć do Aktualności

Ogłoszenia parafialne – 11.10.2020

Ogłoszenia – 11.10.2020

Bóg przygotował nam ucztę, która jest zapowiedzią uczty mesjańskiej — zapowiedzią zbawienia. Wszyscy zostaliśmy zaproszeni na tę ucztę. Przychodzimy więc w niedzielę, by stanąć przed ołtarzem Pana i przygotować się na wieczne spotkanie z Nim tam, gdzie raz na zawsze zostanie zniszczona śmierć i grzech.

Komunikat Zarządu Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”:

Od 10 października na terenie całego kraju wprowadzona została żółta strefa. Obchody XX Dnia Papieskiego przypadającego 11. października br. oraz kościelna i publiczna zbiórka na stypendia Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” odbędą się z zachowaniem wymaganych prawem zasad sanitarnych.
Aby zapewnić bezpieczeństwo zarówno stypendystów jak i Darczyńców Fundacji wolontariusze będą wyposażeni w maseczki, rękawiczki oraz środki do dezynfekcji. Będą też zachowywali dystans społeczny.
Zbiórka publiczna zostanie przeprowadzona do przygotowanych przez Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” kartonowych puszek kwestarskich. W kościołach będzie realizowana przy użyciu puszek parafialnych.

Nabożeństwo różańcowe codziennie w tygodniu o 16.30.

13 października o 20.00 ostanie w tym roku Nabożeństwo Uwielbienia.

Od 8 września do 10 października wielu z parafian podjęło rekolekcje indywidualne w ramach „Projektu Oddanie33”. Jako parafia dokonamy tego dnia Aktu Oddania – „poświęcenia Niepokalanemu Sercu Maryi w jedności z Sercem Jezusa”.

W oktawie Wszystkich Świętych chcemy zaproponować nowy projekt: Różaniec Do Granic Nieba. Więcej informacji niebawem.

Wróć do Aktualności
Parafia Sikórz