Ogłoszenia parafialne-04.10.2020

Wróć do Aktualności

Ogłoszenia parafialne-04.10.2020

Ogłoszenia – 4.10.2020

Bóg posłał nam swego Syna. Oddał w nasze ręce losy swego Kościoła, losy świata i Ewangelii. Przez udział w tej eucharystycznej ofierze mamy dać wyraz swej wiary w Syna Bożego, mamy słuchać Ewangelii, by wypełnić ją w życiu i w ten sposób przynosić owoce dobra, przyczyniać się do uświęcenia świata.

Dziś przypada I niedziela miesiąca. W świątyniach i we wspólnotach rodzinnych rozpoczęliśmy Nabożeństwa Różańcowe. W kościele różaniec odmawiamy codziennie o 16.30. W niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 11.30.

Za tydzień – 11 października – kolejny Dzień Papieski. Ofiarami do puszek wesprzemy Dzieło Nowego Tysiąclecia.

Od tej niedzieli można zabierać Karty Wypominkowe, by wpisać bliskim zmarłych do Wypominek Całorocznych i Jednoramowych.

Wróć do Aktualności
Parafia Sikórz