Ogłoszenia parafialne – 03.03.2019

Wróć do Aktualności

Ogłoszenia parafialne – 03.03.2019

Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a nie dostrzegasz belki we własnym oku – pyta Jezus w dzisiejszej Ewangelii. Zacznijmy od siebie, zamiast koncentrować się na słabościach innych. Nikt z nas nie jest bez grzechu. Stańmy w prawdzie przed Bogiem, wyznając Mu nasze winy i prośmy o Jego błogosławieństwo, abyśmy wydawali dobre owoce w codziennym życiu.

W dniu dzisiejszym rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Pamiętajmy w swoich modlitwach o osobach uzależnionych od alkoholu.

Uczestnictwem w liturgii Środy Popielcowej rozpoczniemy w tym tygodniu przeżywanie świętego czasu Wielkiego Postu. Msze święte o godzinie 10.00 i 17.00. W Popielec obowiązuje post ścisły i powstrzymanie się od pokarmów mięsnych. W Wielkim Poście zapraszamy do udziału w Drogach Krzyżowych – każdy piątek o godzinie 16.30.

Dziś po Mszy Św. o godz. 9.00 spotkanie dla dzieci i rodziców przed I Komunią Świętą i Odnowieniem Przyrzeczeń Chrztu Świętego.

Wróć do Aktualności
Parafia Sikórz