33-Dniowe Rekolekcje Oddanie

33-Dniowe Rekolekcje Oddanie

Projekt ODDANIE33 to 33 dni

przygotowania do całkowitego oddania się Matce Bożej, a za Jej pośrednictwem – Jezusowi. Tę drogę duchową polecali i osobiście praktykowali wszyscy papieże XX wieku. 8 września 2020 roku rozpoczynają się Ogólnopolskie 33-dniowe rekolekcje przygotowane przez Fundację Tota Tua oraz redakcję “Miłujcie się!”. Projekt jednoczy różne środowiska, ruchy oraz wspólnoty katolickie.

Dlaczego to robimy? Ponieważ słowa Jezusa: „OTO MATKA TWOJA” to słowa dla każdej i każdego z nas!

Chcemy odkryć niesamowitą bliskość, miłość i czułość Jezusa i Maryi.

To doświadczenie potrafi przemienić całe życie!

8 września to wyjątkowy dzień, bo to nie tylko urodziny Matki Bożej, ale także rocznica Jej objawień w Gietrzwałdzie. Dlatego wybraliśmy ten dzień na rozpoczęcie trzydziesto trzydniowych rekolekcji, które mają nas prowadzić do bliskości z Maryją i całkowitego oddania się Jezusowi przez Jej ręce. (33-dniowe rekolekcje można oczywiście rozpocząć w dowolnym terminie).

Duchowość całkowitego oddania się Matce Bożej to sprawdzona i pewna droga duchowa, która otrzymała pełne błogosławieństwo Kościoła. Droga oparta na Traktacie o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny świętego Ludwika Marii Grignion de Montfort.

Rekolekcje, przygotowane w ramach projektu ODDANIE 33 będą odbywać się za pośrednictwem mediów w następujących formach:

Na specjalnie przygotowanej stronie internetowej: www.oddanie33.pl – na której znajdują się wszystkie rozważania, potrzebne do odbycia rekolekcji.
Codziennie rano – na wszystkich kanałach oraz stronach zaangażowanych w projekt ODDANIE 33 pojawią się gotowe teksty oraz materiały video z medytacją na dany dzień rekolekcji.
Codziennie będą się odbywać dwie transmisje na żywo:
o 20:00 na YouTube – z KANAŁU “Miłujcie się!” sygnał będzie przekazywany na wszystkie inne kanały YouTube, zaangażowane w projekt
o 21:15 na Facebooku, na stronie “Miłujcie się!” – “rekolekcje dla zabieganych” (skrócona do 15 minut forma rekolekcji
Codziennie rekolekcje będą transmitowane w rozgłośniach radiowych.
Rekolekcje rozpoczną się 8 września 2020 r. uroczystą mszą świętą w Gietrzwałdzie. Wszystkie osoby, ruchy lub wspólnoty, które chciałyby się zaangażować w projekt, zapraszamy do kontaktu.

Żródło: https://www.oddanie33.pl/wprowadzenie

Spotkanie modlitewne w intencji rekolekcji w każda środę i sobotę , od 09.09. – do 13.10.2020r. o godz. 20:20 w kościele w Sikorzu.