Wyrok Na Niewinnych

Wróć do Aktualności

Wyrok Na Niewinnych

Zrobiono wiele, by ten film nie powstał. Skuteczne naciski na członków ekipy, aby zrezygnowali z udziału w nim, odmowy możliwości realizacji zdjęć w wybranych lokalizacjach, nawet „aresztowanie” sprzętu filmowego w trakcie przerwy na lunch. Twórcy kończyli dzieło w konspiracji, pod fałszywym tytułem. To drugi po „Nieplanowanych” film w ostatnich miesiącach, który nie pasuje do ideologicznych standardów Hollywood, za to zgodnie z liberalnymi standardami spotyka się z dyskryminacją i próbą blokady. Czy jest lepsza rekomendacja, żeby go zobaczyć?

Film „Wyrok na niewinnych” opowiada historię słynnej sprawy Roe przeciwko Wade, na mocy której zalegalizowano aborcję w Stanach Zjednoczonych. Pokazuje jej najsłynniejszych bohaterów i motywacje, które nimi kierowały.

Film od początku spotyka się w USA z próbami blokady. Nie wiemy jakie będą jego losy w Polsce. Teraz cieszymy się, że JEST oraz, że można go SPOKOJNIE OGLĄDAĆ👍.

Polska jest drugim po USA krajem gdzie można go zobaczyć. Film
https://rafaelkino.pl/p-32

Wróć do Aktualności
Parafia Sikórz