Rekolekcje w TV

Wróć do Aktualności

Rekolekcje w TV

Redakcja Programów Katolickich TVP przygotowała cykl wielkopostnych nauk rekolekcyjnych emitowanych na antenie TVP3. ✝🙏Można będzie je również obejrzeć w Internecie: na profilach mediów społecznościowych, a także poprzez TVP STREAM na stronie https://tvpstream.vod.tvp.pl 👍
🔹 Rekolekcyjne nauki dla najmłodszych oparte o przypowieści z Pisma Świętego poprowadzą ksiądz Adam, ciocia Ewelina i siostra Maria z programu Ziarno TVP. 22-24.03 /9:30
🔹 „Złap oddech” to cykl skierowany do młodzieży. Odpowiedzi na pytania dotyczące cierpienia, samotności, grzechu będzie szukał franciszkanin o. Lech Dorobczyński OFM wraz z twórcami programu młodzieżowego Studio Raban. 22-24.03/12:30
🔹 Nauki rekolekcyjne dla dorosłych poświęcone „Temu co najważniejsze” poprowadzi ks. Wojciech Węgrzyniak. Każde z trzech spotkań będzie dotyczyło innej relacji: z Bogiem, z bliźnim, a także z samym sobą. 26-28.03/20:30
ZAPRASZAMY! 👇

Wróć do Aktualności
Parafia Sikórz