Różaniec Do Granic Nieba

Wróć do Aktualności

Różaniec Do Granic Nieba

Nasza Parafia weźmie udział w akcji – Różaniec do granic nieba. Wydarzenie będzie miało miejsce w oktawie Uroczystości Wszystkich Świętych.
Składa się z dwóch elementów:

1. CMENTARZ:
Przy nawiedzeniu grobów rodzinnych, zwracamy się  do wszystkich dzieci nienarodzonych, które zostały zabite, na przestrzeni całej historii rodziny, przez wszystkie pokolenia. Prosimy je o wybaczenie. Dzieciom, które odeszły naturalnie dziękujemy za ich obecność. Wszystkie prosimy o wstawiennictwo.
Za dusze zmarłych, które cierpią w czyśćcu za grzechy przeciwko życiu, ofiarowujemy odpust zupełny.

Na koniec modlitwy stawiamy znicz.

To szczególne „nawiedzenie” cmentarza i modlitwa może przynieść potężne owoce – pojednanie, przebaczenie oraz wstawiennictwo dzieci nienarodzonych.

2. PARAFIE:
Zaproszone są wszystkie parafie z całej Polski i świata.

Rejestrują się na stronie www.rozaniecdogranic.pl

Organizują codzienną, pokutną modlitwę różańcową przez wszystkie dni oktawy Uroczystości Wszystkich Świętych. U na w dni powszednie (od poniedziałku do soboty o 16.30). W niedzielę, na zakończenie Oktawy Wszystkich świętych, po Mszy św. o 11.30.

Wróć do Aktualności
Parafia Sikórz