Ogłoszenia parafialne – 16.12.2018

Ogłoszenia parafialne – 16.12.2018

•      Przeżywamy dziś 3 niedzielę miesiąca a zarazem Adwentu. To czas bezpośredniego przygotowania do świąt Bożego Narodzenia. Wykorzystajmy te dni na adwentowe skupienie i zamyślenie. Czekają nas parafialne rekolekcje od piątku do niedzieli. Przygotujmy serca na narodziny Zbawiciela przez sakrament pokuty i pojednania podczas parafialnych rekolekcji. Msze święte 21 i 22 grudnia o godz.10.00 i 17.00 dla dorosłych, dla dzieci spotkania rekolekcyjne o godz.11.30. Adwentowe skupienie poprowadzi ks. Kamil Kozakowski – wikariusz w Bielska. Od października tego roku również nauczyciel religii w naszej Szkole Podstawowej i Przedszkolu w Sikorzu.

•      Rozprowadzamy świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom „Świeca, która tworzy Polską wigilię”. Koszt – mała świece – 6 zł, duża kula – 12 zł.

•     Zapraszam, szczególnie dzieci z lampionami, na ostatnie Roraty w środę o 17.00 i w sobotę o 11.30.

•     Dziś o 11.30 zostanie wystawiona sztuka Zawsze na przedzie. Jest to przedstawienie patriotyczne z okazji 100-lecia odzyskania Niepodległości. Serdecznie zapraszam.