Ogłoszenia parafialne – 16.08.2020

Ogłoszenia parafialne – 16.08.2020

Ogłoszenia – 16.08.20

Należymy do Kościoła — powszechnej rodziny zbawionych. Kościół najpełniej objawia się, gdy zgromadzeni na Eucharystii jednym sercem i ustami wyznają wiarę i uwielbiają Boga. I nasze dzisiejsze zgromadzenie wokół Chrystusa niech uświadomi nam łączność z wszystkimi ludźmi na całej ziemi, którzy podobnie jak my składają Eucharystię i chwalą Boga za zbawienie całego świata.

Wczoraj, podczas Uroczystości Wniebowzięcia NMP, ks. Adam Kowalski poświęcił w kaplicy NSPJ „Nasze Wotum” za Cud nad Wisłą – witraż z ryngrafem Matki Bożej z orłem. Dziękujemy Fundatorom – Agnieszce i Jackowi.

W zeszłą niedzielę Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Sikorzu zwróciła się z prośbą o zbiórkę na rehabilitację „Dla Małgosi”. Do puszki zebrano – 2158 zł. Trwa zbiórka w Internecie.