Ogłoszenia parafialne – 16.06.2019

Wróć do Aktualności

Ogłoszenia parafialne – 16.06.2019

Ogłoszenia 16.06.19

Uroczystość Najświętszej Trójcy – to też nasz Odpust Parafialny – przypomina nam o wspólnocie miłości jedynego Boga w Trzech Osobach. Każdy z nas jest zaproszony do bliskości z Ojcem, Synem i Duchem Świętym. Budowanie jedności z innymi ludźmi i realizowanie miłości w naszej zwykłej codzienności to wyznawanie wiary w Boga Trójjedynego. Niech nasze życie będzie świadectwem miłości Boga, któremu zawierzyliśmy.

Dziś w naszej wspólnocie parafialnej przeżywa swój Jubileusz kapłaństwa nasz parafianin – ks. Andrzej Fabisiak – pochodzący z Żernik. 60-lecie posługiwania Bogu i ludziom….W dniu 60-lecia Twojego kapłaństwa i w dniu naszego Odpustu Parafialnego, zgromadziliśmy się na wspólnej Mszy dziękczynnej, jako wierni, ale również jako przyjaciele, wdzięczni za wieloletnią posługę Bogu, ludziom i Ojczyźnie. Jako chrześcijanie wierzymy, że każdy z nas jest powołany ku określonej drodze.

III Festyn Rodzinny w ramach Odpustu – podziękowania dla wszystkich, którzy go zorganizowali i poprowadzili. Dziękujemy za vouchery na loterię: Oberża pod Strzechą w Płocku i Hotel Czardasz w Płocku, pizzerie Roma w Płocku i nasza w Sikorzu, Kati-dent stomatologia i medycyna w Sikorzu, Piotrowi Fudała z Parzenia, Bogumile Czerwińskiej, Edycie Trojanowskiej, Jerzemu Boguckiemu z Kobiernik – nagłośnił w tym roku scenę, rok temu zagrali, a dwa lata temu sponsorował „grochówkę” i zawsze można liczyć na jego pomoc – nie tylko muzyczną… Zrezygnowaliśmy w tym roku z wielu innych voucherów spoza parafii, bo to nasze święto i powinno nas motywować do angażowania się i wspólnego świętowania imienin naszego Kościoła. Wszystkim dziękuję za pomoc w organizacji Festynu i odpustu.

W czwartek Boże Ciało – przypominam i proszę o przygotowanie dekoracji – Parzeń, Sikórz osiedla przy Lewiatanie i Cegielnia, Ulaszewo i Karwosieki Noskowice.

Zbliżają się wakacje. W środę o 8.00 na Mszy świętej będziemy dziękować za miniony rok szkolny. Zapraszam dzieci nie tylko ze Szkoły Podstawowej w Sikórzu ale także z całej parafii. Od soboty – jak od 3 lat gościć będziemy na obozie harcerskim Skautów Europy z Warszawy. Podobnie jak poprzednimi laty proponujemy wakacyjne wyjazdy nad morze. Pierwszy taki wyjazd już w najbliższą sobotę 22 czerwca. Chętni więcej informacji mogą otrzymać pod numerem tel. 725-996-109.

Wróć do Aktualności
Parafia Sikórz