Ogłoszenia parafialne – 12.05.2019

Wróć do Aktualności

Ogłoszenia parafialne – 12.05.2019

Ogłoszenia duszpasterskie – czwarta Niedziela Wielkanocna /12.05.2019/

Niedziela Dobrego Pasterza rozpoczyna w Kościele 56. Światowy Dzień Modlitw o Powołania. W orędziu na Światowy Dzień Modlitw o Powołania Franciszek wezwał młodzież do tego, aby nie ulegała strachowi i nie pozwoliła uwikłać życia w „sieć bezsensu”. Światowy Dzień Modlitw o Powołania jest zaproszeniem do szczególnej modlitwy o powołania w Kościele.

W poniedziałek 13 maja w wielu parafiach rozpoczynają się nabożeństwa fatimskie. W Sikorzu w kościele parafialnym o godz. 20.00 zapraszamy na Nabożeństwo z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i modlitwą różańcową.

Próby dzieci przystępujących do I Komunii Świętej we wtorek i w piątek po Nabożeństwie Majowym o 18.30. Dzieci z klas IV, przygotowujące się do Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Św., spotkanie w środę o 18.30.

Wczoraj rozpoczęła się ogólnopolska akcja „Dar na Stulecie” dla uczczenia stulecia urodzin Karola Wojtyły. Jej celem jest zbudowanie duchowego pomnika z serc i umysłów Polaków poprzez różnorodne inicjatywy modlitewne i charytatywne, naukowe i artystyczne, edukacyjne i wychowawcze. Szczegółowe informacje na plakacie i stronie www.darna 100.pl

Wróć do Aktualności
Parafia Sikórz