Ogłoszenia parafialne – 07.02.2021

Ogłoszenia parafialne – 07.02.2021

Ogłoszenia – 7.02.21

Z uwagi na kontakt w szkole (tydzień temu) z uczniem chorym na Covid-19, decyzją SANEPID-u Ks. Proboszcz pozostaje na kwarantannie do poniedziałku (8.02).

Niedzielne (7.02.21) Msze Święte zostaną odprawione (ks. Paweł) o 9.00 i 11.30

Msza Święta o 12.30 – zostaje odwołana!

Dziś I niedziela lutego. Po Mszy Świętej o 11.30 – Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

2 lutego w Święto Ofiarowania Pańskiego zebraliśmy na zakony kontemplacyjne – 520 zł – Bóg zapłać.

W lutym czekają nas spotkania formacyjne przygotowujące dzieci i młodzież do I Komunii Świętej, Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego i bierzmowania – spotkania będą zawsze po ostatniej niedzielnej Mszy Świętej o 12.30:
– 14.02 – rodzice i dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej
– 21.02 – rodzice i dzieci przygotowujące się do Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego
– 28.02 – młodzież przygotowująca się do przyjęcia sakramentu bierzmowania

Znaki i cuda, które Jezus pozostawił i pozostawia każdego dnia na Ołtarzu Miłości, często nie wystarczają nam, ponieważ słabą mamy wiarę. Niech najbliższe dni przymnożą nam tę wiarę, nadzieję i miłość w kroczeniu za Panem.